لوگو ساماندهی
logo-samandehi
نماد اعتماد
ورود سریع
آمار سایت
  • 30
  • 1,259
  • 3,266
  • 17,941
  • 136,276
  • 290,638
  • 25
ارتباط با ما

ایمیل ما : info@d-set.ir

شماره تلفن : 05132290837

ثبت نام فروشندگان

1. استفاده از سایت اینترنتی D-SET و خرید کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما و مطالعه و قبول شرایط و ضوابط زیر میباشد.  

2. محتویات قوانین در هرزمانی بسته به قوانین حاکم و بسته به ضوابط آتی و همچنین بازخورد کار سایت ممکن است به روز رسانی شود و محتوای آن تغییر کند. کاربران سایت موظف هستند به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده و از تغییرات محتوای این صفحه اطلاع پیدا کنند.  

3. کاربران و خریداران با آگاهی از قوانین جاری کشور، قوانین موجود در ارتباط با تجارت الکترونیک، قوانین جرائم اینترنتی، قوانین پلیس فتا و غیره از سایت D-SET استفاده می کنند.

4. اطلاعات، محتویات و محصولات سایت D-SET دارای مالکیت معنوی متعلق به سایت D-SET می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. البته استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع آن بلامانع است.

5. یکی از امکانات قرار گرفته در سایت D-SET واسطه ای بودن برخی محصولات از شرکت های تولید کننده، وارد کننده یا توزیع کننده به مشتریان است که قیمت کالاهای ارائه شده توسط گروه های فوق تعیین گردیده است و مجوزهای لازم و اطلاعات محصولات توسط این گروه ها تضمین گردیده است.

6. کاربران و خریداران متعهد هستند که در استفاده از سایت D-SET اهدافی خارج از حوزه تجارت اینترنتی در راستای قوانین جاری کشور را دنبال ننمایند.

7. اطلاعات و مشخصات فنی کالاهای ارائه شده D-SET از شرکت های تولیدکننده، واردکنندگان و توزیع­ کنندگان اخذ شده است و ممکن است این اطلاعات در مواردی غیردقیق و یا دارای خطاهای نگارشی و غیره باشد که مسئولیتی متوجه سایت D-SET نمی باشد. البته این فروشگاه بطور مکرر در حال بررسی و کنترل اطلاعات سایت میباشد و همواره کلیه این اطلاعات در حال بروز رسانی هستند.

8. سایت D-SET هیچ گونه مسئولیتی را در مورد مشکلاتی که حین کارکرد با سایت مانند قطع ارتباط با اینترنت، مشکلات ایجاد شده مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری، سرور هاست و غیره را نمی پذیرد.

9. کاربران و خریداران متعهد هستند که اقدامی در جهت دسترسی به اطلاعات دیگران، تغییر محتویات سایت، هک نمودن سایت و کارهای غیرمتعارف انجام ندهند.

10. کاربران و خریداران سایت می بایست در هنگام تماس با آنها برای تحویل کالا و موارد مرتبط با سایت D-SET ، دقت نظر را داشته باشند که قطعا از دپارتمان های مربوطه با آنها تماس می گیرند و اگر ارتباطات غیره از سوی افراد موهومی با آنها برقرار گردد، با مسئولین سایت در ارتباط باشند تا از تماس صحیح مطمئن گردند.

11. قیمت محاسبه شده محصولات سایت با کلیه مالیات ها، عوارض فروش بر اساس نوع محصول فاکتور می گردد و مشتری هیچ هزینه دیگری جز هزینه ارسال را در زمان دریافت کالا پرداخت نمی نماید.

12. دریافت محصول توسط خریدار و امضاء برگه دریافت کالا به منزله رضایت خریدار از تحویل محصول، تعداد صحیح آن و سلامت آن می­ باشد.

13. مکان تحویل محصول همان آدرسی است که خریدار در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نماید. در صورتیکه بعد از سفارش محصول خریدار تمایل به تغییر آدرس را داشته باشد باید قبل از ارسال تیم تحویل کالا به پست این تغییر اعلام گردد.

14. در صورتیکه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد، هنگام ارسال کالا برگه گارانتی و خدمات پس از فروش به خریدار تحویل داده می شود و یا طوری ارتباط داده می شود که کارت گارانتی و خدمات پس از فروش به خریدار تحویل داده شود.

15. هزینه های پستی و شرایط ارسال کالا، بر اساس اصول و ضوابط سیستم پست جمهوری اسلامی بر مبنای وزن و آدرس محاسبه می شود و سایت دخل و تصرفی در آن ندارد.

16. ویژگیهای برخی کالاها و محصولات خریداری شده بر مبنای کالای تولید شده، وارد شده و توزیع شده از مبداء میباشد (مانند رنگ ) و سایت دخل و تصرفی بر آن ندارد.

17. برگشت کالاها باید با هماهنگی وروئیت مسئولین سایت D-SET .باشد.

18. سایت D-SET دارای امکاناتی از قبیل عضویت در شبکه های اجتماعی میباشد و کاربران متعهد می شوند فقط جهت ارسال و دریافت پیغام مورد استفاده قرار دهند.

19. هر یک از افرادی که تمایل به عضویت در سایت را دارند تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری می ¬باشند و متعهد می شوند که اطلاعات کاربری خود را صحیح و صادقانه وارد کنند و این حق به سایت D-SET داده میشود که در صورت خلاف واقع بودن اطلاعات کاربری، حساب کاربری آن شخص را مسدود نماید.

20. خریدار متعهد میگردد که قبل از استفاده از سایت قوانین و مقررات مربوطه سایت را مطالعه نماید.

21. کاربران و خریداران به سایت D-SET این اجازه را می دهند که به طور خودکار اطلاعات مشتریان ( شامل آی پی، ردیابی نوع محصول جستجو شده، حوزه اینترنتی، حتی نظرسنجی ها و غیره) را درزمان استفاده از سایت برای خدمات دهی بهتر حفظ نمایند. البته اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه به اشخاص دیگر واگذار نخواهد گردید.